Przejdź do treści

Rewitalizacja Miasta Żyrardowa motorem przemian społeczno-gospodarczych

Baza wiedzy

Nowa „strona” rewitalizacji

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony rewitalizacja.zyrardow.pl, która powstała w ramach projektu pn. Rewitalizacja Miasta Żyrardowa motorem przemian społeczno-gospodarczych współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Zachęcamy do zapoznania się z zagadnieniem rewitalizacji oraz informacjami dotyczącymi realizowanego projektu. Na stronie będzie można również znaleźć informacje dotyczące, analiz, partycypacji, finansowania rewitalizacji oraz informacji o projekcie. Warta uwagi jest także zakładka dotycząca konsultacji społecznych, do których serdecznie zapraszamy wszystkich interesariuszy. Na stronie będzie można również znaleźć galerię zdjęć oraz filmy promocyjne dotyczące realizacji projektu.

Naszym zamierzeniem jest by strona internetowa spełniała oczekiwania wszystkich interesariuszy, a także ułatwiała dostęp do najbardziej aktualnych i potrzebnych informacji. Mamy również nadzieję, że jej przejrzystość, nowoczesność i bogata treść przypadnie do gustu internautom.

Życząc miłego surfowania po sieci, zapraszamy do częstego odwiedzania naszej nowej strony internetowej rewitalizacja.zyrardow.pl. Zachęcamy także do przesyłania uwag i opinii na temat nowego serwisu na e-mail: rewitalizacja@zyrardow.pl

Wróć na stronę główną

Strona internetowa została zrealizowana
przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej,
w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.